Nis 192015
 
ibz2015

İş, güç derken bu ara yine blog yazamaz oldum. Hatta son blog yazım “Yatırımcı Ne İster ?” bile işlerimden dolayı oluşan bir yazıydı.
Bunca yoğunluğumun en büyük sebeplerinden birisi  Aldenard‘a ve İzmir Bilişim Zirvesi‘ne ayırdığım vakit ve harcadığım enerji.

BilgeAdam İzmir ile olan iş ortaklıklarımız ve çalışmalarımız neticesinde bu yıl bir bilişim zirvesi düzenliyoruz ve beni sosyal medyadan takip edenleriniz bunu elbet biliyordur.

BilgeAdam‘ın öncülüğünde Aldenard Bilişim ve Depark ortaklığında düzenlenen “İzmir Bilişim Zirvesi” 6 Mayıs Çarşamba Günü Dokuz Eylül Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Konferans Salonu’nda gerçekleşecek.

Konuşmacıları arasında yer aldığım zirvede; Turkcell, Ericsson ve Gittigidiyor gibi ünlü markaların yanı sıra, ünlü İzmir girişimleri ve firmaları; Webtekno, Ekapıcı, Webportaj, Alastyr ve Atölye15 de zirvede bizlerle olacak.

Zirveye Dair Detaylı Bilgiyi, Tasarımını Aldenard olarak gerçekleştirdiğimiz Web Sayfasından ve Sosyal Medya Hesaplarından Edinebilirsiniz.

http://www.izmirbilisimzirvesi.com/
https://www.facebook.com/izmirbilisimzirvesi
https://twitter.com/izmirbilisim

izmir-bilisim-zirvesi

anil-gundogan 


 

Be Sociable, Share!

Sorry, the comment form is closed at this time.