Kas 092014
 

en-cok-alanadi-barindiran-turk-firmalarBilişim sektörünün gelişmesi ile bir çok alan da hızla gelişim göstermekte ve büyük gelirler getirmekte. Bu alanlar arasında hızla gelişim gösterenlerden birisi de internet sektörünün kimliği olarak adlandırdığımız domainler (alanadları).

Özellikle Türkiye domain sektörü öyle bir hal aldı ki, hiç akla gelmeyecek domainler kısa süre içerisinde büyük ücretlere alıcı bulabiliyor ve projelendirilebiliyor. Bazen de, jenerik olarak adlandırdığımız domainler ise uzun süre alıcılarını bekleyebiliyor.

Yüksek ücretlere alıcısını bekleyen ve satılan domainler Türk Halkına bir heves ve şevk getirmiş olacak ki; facebook gruplarında olsun Alanadlari.com‘da olsun, birçok satılık domain görebiliyoruz.

Bilindiği gibi bizler, Türk ya da yabancı olsun; domainlerimizi bu işleri yapan firmalardan tedarik ediyoruz. Bu sebeple, Türk domain-hosting firmalarının da büyük gelişim gösterdiği sektörde en çok domaini barındıran lider firma kim, kimler ilk 10’da ve ilk 25’de sizlerle paylaşmak istedim. Devamını Oku »