Ağu 232013
 

Yazımda uzun uzun HTML nedir CSS nedir anlatmayacağım ve bunlar nasıl kullanılır nasıl öğrenilir vb zaten WebVideolari.Com sitemizde ele alıyoruz..Fakat diyeceğim şu ki sektörde egosuna yenik düşen kanı kaynayan, sektörde benim kadar yer almamış kişiler leb demeden leblebiye atlamaya çalışıyorlar..

Tanıyanlar bilirler, hiç bir zaman elimdeki bir bilgiyi kimseyle paylaşmaktan kaçınmamışımdır ve bu sebeple WebVideolari.Com‘u açıp, yakın çevremden başlayarak HTML ile web programlama öğrenmek isteyenlere yardımcı olmak istedim..

Bu sitemizde HTML’i Dreamweaver ve Notepad++ ile anlatarak iki ayrı şekilde ele aldık ve de yakında CSS anlatımlarımız ile de web programlamayı sizlere en iyi şekilde sunmaya devam edeceğiz..

Peki biz HTML anlatırken HTML 5 var onu niye anlatmıyoruz ? CSS3 çıkmış onu niye ele almıyoruz diye düşüneneler; madem CSS3′ü bu kadar biliyorsunuz CSS bilmeyen adamın CSS3′e el atamayacağını da bilmelisiniz, sonuçta CSS3 normal CSS’in bir bakıma güncellenmiş halidir.. Devamını Oku »